GREY KOLLEGE SEKONDÊR
PARALLELMEDIUMSKOOL VIR SEUNS

GREY COLLEGE SECONDARY
PARALLEL MEDIUM SCHOOL FOR BOYS

Menu

Dokumente | Documents

Grey Kollege Rugby Dinkskrums datums vir 2019

Datums 2019 Tyd Lokaal Onderwerp
26 Februarie Dinsdag 17:20:-18:00 Paviljoen week programme
12 Maart Dinsdag 17:20:-18:00 Paviljoen Tipe core drills/mini moves nuts
9 April Dinsdag 17:20:-18:00 Paviljoen sal bevestig word
23 April Dinsdag 17:20:-18:00 Paviljoen sal bevestig word
7 Mei Dinsdag 17:20:-18:00 Paviljoen sal bevestig word
15 Julie Dinsdag 17:20:-18:00 Paviljoen sal bevestig word
29 Julie Dinsdag 17:20:-18:00 Paviljoen sal bevestig word
13 Augustus Dinsdag 17:20:-18:00 Paviljoen sal bevestig word
17:20:-18:00 Paviljoen sal bevestig word
17:20:-18:00 Paviljoen sal bevestig word
17:20:-18:00 Paviljoen sal bevestig word
17:20:-18:00 Paviljoen sal bevestig word
17:20:-18:00 Paviljoen sal bevestig word
17:20:-18:00 Paviljoen sal bevestig word
17:20:-18:00 Paviljoen sal bevestig word
17:20:-18:00 Paviljoen sal bevestig word
17:20:-18:00 Paviljoen sal bevestig word
17:20:-18:00 Paviljoen sal bevestig word
Die datums en onderwerpe kan verseker aan gepas word, soos ons vorder en behoeftes verander. Hierdie is net voorlopig vir n begin

Rugby Proewe Grey College 2019

0/19 PROEWE DATUM DAG TYD PLEK
WEDSTRYD 1 18 FEBRUARIE MAANDAG 15:30-16:10 WINDPOMP A
WEDSTRYD 2 18 FEBRUARIE MAANDAG 16:10-16:50 WINDPOMP A
WEDSTRYD 3 18 FEBRUARIE MAANDAG 16:50-17:30 WINDPOMP A
WEDSTRYD 4 20 FEBRUARIE WOENSDAG 15:30-16:10 WINDPOMP A
WEDSTRYD 5 20 FEBRUARIE WOENSDAG 16:10-16:50 WINDPOMP A
WEDSTRYD 6 20 FEBRUARIE WOENSDAG 16:50-17:30 WINDPOMP A
WEDSTRYD 7 25 FEBRUARIE MAANDAG 15:30-16:10 TOMMIX B
WEDSTRYD 8 25 FEBRUARIE MAANDAG 16:10-16:50 TOMMIX B
WEDSTRYD 9 25 FEBRUARIE MAANDAG 16:50-17:30 TOMMIX B
0/16 PROEWE DATUM DAG TYD PLEK
WEDSTRYD 1 19 FEBRUARIE DINSDAG 15:30 -16:30 WINDPOMP A
WEDSTRYD 2 19 FEBRUARIE DINSDAG 16:30 -17:30 WINDPOMP A
WEDSTRYD 3 21 FEBRUARIE DONDERDAG 15:30 -16:30 WINDPOMP A
WEDSTRYD 4 25 FEBRUARIE MAANDAG 15:30 -16:30 WINDPOMP A
WEDSTRYD 5 25 FEBRUARIE MAANDAG 16:30 -17:30 WINDPOMP A
0/15 PROEWE DATUM DAG TYD PLEK
WEDSTRYD 1 19 FEBRUARIE DINSDAG 15:30 -16:30 WINDPOMP B
WEDSTRYD 2 19 FEBRUARIE DINSDAG 16:30 -17:30 WINDPOMP B
WEDSTRYD 3 21 FEBRUARIE DONDERDAG 15:30 -16:30 WINDPOMP B
WEDSTRYD 4 21 FEBRUARIE DONDERDAG 16:30 -17:30 WINDPOMP B
WEDSTRYD 5 25 FEBRUARIE MAANDAG 15:30 -16:30 WINDPOMP B
WEDSTRYD 6 25 FEBRUARIE MAANDAG 16:30 -17:30 WINDPOMP B
0/14 PROEWE DATUM DAG TYD PLEK
WEDSTRYD 1 18 FEBRUARIE MAANDAG 15:30-16:10 WINDPOMP B
WEDSTRYD 2 18 FEBRUARIE MAANDAG 16:10-16:50 WINDPOMP B
WEDSTRYD 3 18 FEBRUARIE MAANDAG 16:50-17:30 WINDPOMP B
WEDSTRYD 4 20 FEBRUARIE WOENSDAG 15:30-16:10 WINDPOMP B
WEDSTRYD 5 20 FEBRUARIE WOENSDAG 16:10-16:50 WINDPOMP B
WEDSTRYD 6 20 FEBRUARIE WOENSDAG 16:50-17:30 WINDPOMP B
WEDSTRYD 7 25 FEBRUARIE MAANDAG 15:30-16:10 TOMMIX A
WEDSTRYD 8 25 FEBRUARIE MAANDAG 16:10-16:50 TOMMIX A
WEDSTRYD 9 25 FEBRUARIE MAANDAG 16:50-17:30 TOMMIX A
Indien n speler nie proewe speel nie sal hy ingedeel word volgens laas jaar se prestasie en sy volgende wedtryde tel dan as PROEWE

Die veters vir Grey Kollege rugby spanne

Spanne Kleur van Veters
Links Regs
1 First Team WIT WIT
2 Cherries ROOI ROOI
3 Peaches GEEL GEEL
4 Playboys GROEN GROEN
5 Packmans ORANJE ORANJE
6 Pigs PIENK PIENK
7 Crocks WIT ROOI
8 Camels BRUIN BRUIN
9 Kaas & Wyn PERS PERS
10 Metals GRYS GRYS
O/16 A NAVY BLOU GEEL
O/16 B NAVY BLOU GROEN
O/16 C NAVY BLOU ORANJE
O/16 D NAVY BLOU PIENK
O/16 E NAVY BLOU BRUIN
O/16 F NAVY BLOU PERS
O/15 A LIG BLOU GEEL
O/15 B LIG BLOU GROEN
O/15 C LIG BLOU ORANJE
O/15 D LIG BLOU PIENK
O/15 E LIG BLOU BRUIN
O/15 F LIG BLOU PERS
O/14 A GRYS GEEL
O/14 B GRYS GROEN
O/14 C GRYS ORANJE
O/14 D GRYS PIENK
O/14 E GRYS BRUIN
O/14 F GRYS PERS
Scroll Up
X