GREY KOLLEGE SEKONDÊR
PARALLELMEDIUMSKOOL VIR SEUNS

GREY COLLEGE SECONDARY
PARALLEL MEDIUM SCHOOL FOR BOYS

Menu

Grey-atlete presteer uitstekend!

Ons Grey-atlete het uitstekend presteer tydens die Motheo/Xhariep atletiekbyeenkoms. Geluk manne!

Grey College Results per Team

Athlete Item Place Achievement APE Table
Reatile Sedikane S-14 Boys-14 100 m Final 3 00:12:11 673
Jean-Henri Smit S-14 Boys-14 100 m Hurdles Final 1 00:15:15 617
Benedictus Claassen S-14 Boys-14: 800 m Final 2 02:15:28 510
Benedictus Claassen S-14 Boys-14 400 m Final 3 00:55:54 661
Jean-Jacques Holtzhausen S-14 Boys-14: 800 m Final 1 02:08:70 615
Jean-Jacques Holtznausen S-14 Boys-14 1500 m Final 1 04:31:09 736
Jacobus Le Roux S-14 Boys-14: 300 m Hurdles Final 2 00:46:43 512
Jakobus Van oer Wath S-14 Boys-14 100 m Hurdles Final 3 00:17:18 498
Hanré du Plessis S-14 Boys-14: 100 m Hurdles Final 4 00:17:62 475
Hanré du Plessis S-14 Boys-14 300 m Hurdles Final 4 00:49:16 431
Wessel Wessels S-14 Boys-14 100 m Hurdles Final 5 00:17:98 458
Xander Human S-14 Boys-14 Shot Put Final 4 14:07 720
Xander Human S-14 Boys-14: Discus Throw Final 1 52:43 850
Willem Van Dyk S-14 Boys-14: Discus Throw Final 3 40:32 618
Willem van Dyk S-14 Boys-14: Shot Put Final 2 13:61 688
Willem van Dyk S-14 Boys-14 Hammer Throw Final 2 33:14 661
Hendrick Van Der Walt S-14 Boys-14: High Jump Final 5 1:55 476
Cyron Potgieter S-14 Boys-14: High Jump Final 4 1:55 476
Francois du Plessis S-14 Boys-14: High Jump Final 10 1:40 304
Wessel Wessels S-14 Boys-14: High Jump Final 9 1:40 304
Martin Botha S-14 Boys-14: Javelin Final 2 39:49 170
Pieter Goosen S-14 Boys-14 Long Jump Final 4 5:02 356
Heindrich Hollman S-14 Boys-14: Javelin Final 5 35:90 67
Heinrich Van Der Wath S-14 Boys-14: 300 m Hurdles Final 3 00:47:55 477
Jochanon Jonker S-14 Boys-14: Javelin Final 1 42:96 264
Jochanon Jonker S-14 Boys-14: Shot Put Final 3 11:92 563
Jochanon Jonker S-14 Boys-14 Discus Throw Final 5 32:53 443
Koen S-14 Boys-14: Long Jump Final 3 5:37 471
Ethane Muller S-15 Boys-15: 200 m Final 1 00:23:41 743
Ethane Muller S-15 Boys-15: 100 m Final 1 00:11:60 736
Alec Mc Intyre S-15 Boys-15 100 m Hurdles Final 1 00:14:27 798
Alec Mc Intyre S-15 Boys-15: 200 m Final 4 00:24:21 687
Janco Scheepers S-15 Boys-IS: 200 m Final 2 00:23:79 716
Janco Scheepers S-15 Boys-15: 100 m Final 3 00:11:85 696
Daniello May S-15 Boys-15 Long Jump Final 1 6:35 723
Jaen-Pierre Fourie S-15 Boys-15: Long Jump Final 2 6:03 626
Nicolas J Nel S-15 Boys-15: 400 m Final 7 00:56:83 615
Gerhard Van Der Westhuizen S-15 Boys-15: High Jump Final 3 1:65 532
Gerhard Van Der Westhuizen S-15 Boys-15: 400 m Final 5 00:56:23 630
Nicolas J Nel S-15 Boys-15: 100 m Final 5 02:17:45 459
Alec Hogewind S-15 Boys-15: 1500 m Final 9 04:49:21 629
Sarel Marais S-15 Boys-15: 100 m Hurdles Final 2 00:14:69 762
Sarel Marais S-15 Boys-15: 300 m Hurdles Final 3 00:44:73 576
Franshua Weyers S-15 Boys-15: 300 m Hurdles Final 1 00:42:92 644
Franshua Weyers S-15 Boys-15: Long Jump Final 3 5:90 586
Aron Alvarez Aranda S-15 Boys-15: Hammer Throw Final 1 46:18 839
Aron Alvarez Aranda S-15 Boys-15: Shot Put Final 1 15:48 807
Aron Alvarez Aranda S-15 Boys-15: Discuss Throw Final 1 57:34 910
Edward Nieuwoodt S-16 Boys-16: Shot Put Final 4 11:62 499
Jacobus Louw S-16 Boys-16: Javelin Final 2 49:57 489
Frederik Victor S-16 Boys-16: Javelin Final 1 38:51 194
Miller Horn S-16 Boys-16: 800 m Final 13 02:20:49 400
Banie Brits S-16 Boys-16: Triple Jump Final 4 11:80 439
Banie Brits S-16 Boys-16: 110 m Hurdles Final 3 00:16:28 644
Banie Brits S-16 Boys-16: Long Jump Final 11 5:44 399
Grey Kollege S-16 Boys-16: 4 x 100 m Relay Final 1 00:45:41 757
Dirk Engelbrecht S-17 Boys-17: 100 m Final 3 00:11:50 719
Jarred Brown S-17 Boys-17: 200 m Final 6 00:23:58 701
Jarred Brown S-17 Boys-17: 400 m Final 2 00:52:58 701
Heinz Rehbock S-17 Boys-17: 800 m Final 8 02:14:58 459
Heinz Rehbock S-17 Boys-17: 1500 m Final 10 04:38:81 650
Michie! Heyns S-17 Boys-17: 800 m Final 15 02:27:55 299
Sonwabo Sokoyl S-17 Boys-17: Long Jump Final 1 6:55 691
Petrus Claasen S-17 Boys-17: 200 m Final 14 00:25:46 583
Petrus Ciaasen S-17 Boys-17: 400 m Hurdles Final 2 00:65:54 463
lielman Nieuwoudt S-17 Boys-17: Shot Put Final 1 16:04 799
Jacques Bestbier S-17 Boys-17: Shot Put Final 2 13:95 662
Jacques Bestbier S-17 Boys-17: Javelin Final 4 40:38 176
Jacques Bestbier S-17 Boys-17: Discus Throw Final 3 35:60 520
David Fourie S-17 Boys-17: Shot Put Final 3 13:85 655
David Fourie S-17 Boys-17: Discus Throw Final 4 32:01 435
Henry du Toit S-17 Boys-17: Long Jump Final 11 5:39 347
Henry du Toit S-17 Boys-17: High Jump Final 4 1:7 491
Duvan Smit S-17 Boys-17: Javelin Final 2 44:34 281
Lodewicus Vosloo S-19 Boys-19: 110 m Hurdles Final 1 00:14:81 842
Lodewicus Vosloo S-19 Boys-19: 200 m Final 4 00:22:75 746
Lodewicus Vosloo S-19 Boys-19: 100 m Final 6 00:11:42 705
Urich Bosch S-19 Boys-19: 200 m Final 1 00:23:16 715
Urich Bosch S-19 Boys-19: 400 m Final 4 00:50:25 749
Marcell Muller S-19 Boys-19: 200 m Final 5 00:22:75 746
Marcell Muller S-19 Boys-19: 100 m Final 7 00:11:42 705
Marcell Muller S-19 Boys-19: 400 m Final 3 00:49:87 761
Gean Viljoen S-19 Boys-19: 800 m Final 9 02:08:52 489
Delport Botha S-19 Boys-19: 800 m Final 2 01:57:05 692
Jacobus Vosloo S-19 Boys-19: 400 m Hurdles Final 2 00:61:27 559
Nicolaas Van Nieuwenhuizen S-19 Boys-19: Shot Put Final 4 13:56 633
Nicolaas Van Nieuwenhuizen S-19 Boys-19: Hammer Throw Final 2 48:28 757
Nicolaas Van Nieuwenhuizen S-19 Boys-19: Discus Throw Final 1 41:63 660
Melt Meyer S-19 Boys-19: Shot Put Final 1 14:02 665
Melt Meyer S-19 Boys-19: Javelin Final 3 38:42 122
Juandré Kellerman S-19 Boys-19: High Jump Final 6 1:65 368
Dalin Beekman S-19 Boys-19: Triple Jump Final 5 11:80 357
Jandre Nel S-19 Boys-19: High Jump Final 3 1:75 468
Jandre Nel S-19 Boys-19: Long Jump Final 3 6:48 606
Jandre Nel S-19 Boys-19: Triple Jump Final 3 12:35 434
Grey Kollege S-19 Boys-19: 4 x 100 m Relay Final 2 00:44:16 774
Schoeman Lombaard S-15 Boys-15: 300 m Hurdles Final 2 00:43:14 636
Schoeman Lombaard S-15 Boys-15: 400 m Final 1 00:54:16 683
Ruham Brink S-15 Boys-15: 400 m Final 11 00:59:02 566
Grey Kollege S-15 Boys-15: 4 x 100 m Relay Final 1 00:46:59 724
Jan Meyer S-16 Boys-16: 100 m Final 1 00:11:63 713
Jan Meyer S-16 Boys-16: Javelin Final 1 50:30:00 507
Gerrit Sleyn S-16 Boys-16: Long Jump Final 1 06:30 660
Schoeman Lombaard S-15 Boys-15: 300 m Hurdles Final 2 00:43:14 636
Schoeman Lombaard S-15 Boys-15: 400 m Final 1 00:54:16 683
Runarn Brink S-15 Boys-15: 400 m Final 11 00:59:02 566
Grey Kollege S-15 Boys-15: 4 x 100 m Relay Final 1 00:46:59 724
Jan Meyer S-16 Boys-16: 100 m Final 1 00:11:63 713
Jan Meyer S-16 Boys-16: Javelin Final 1 50:30 507
Gerrit Steyn S-16 Boys-16: Long Jump Final 1 6:30 660
Gerrit Steyn S-16 Boys-16: 100 m Final 5 00:11:99 658
Moagi Mohapi S-16 Boys-16: 200 m Final 5 00:24:05 682
Moagi Mohapi S-16 Boys-16: 400 m Final 2 00:53:27 694
Johannes Niemann S-16 Boys-16: 400 m Final 4 00:54:62 658
Abraham Smith S-16 Boys-16: 400 m Final 3 00:53:42 690
Jensen Bell S-16 Boys-16: 800 m Final 8 02:14:07 486
Cornelius Roberts S-16 Boys-16: 800 m Final 9 02:15:48 466
Lian Van Der Merwe S-16 Boys-16: 110 m Hurdles Final 1 00:14:83 749
Lian van Der Merwe S-16 Boys-16: 400 m Hurdles Final 2 00:58:88 643
Jéan-Marc Trichard S-16 Boys-16: 110 m Hurdles Final 2 00:15:49 699
Jéan-Marc Trichard S-16 Boys-16: 400 m Hurdles Final 1 00:58:51 645
David Liebenberg S-16 Boys-16: Discus Throw Final 1 46:30 759
Henpeck De Lange S-16 Boys-16: Discus Throw Final 3 34:00 497
Henrick De Lange S-16 Boys-16: Shot Put Final 3 12:35 554
Pieter-Albert Fourie S-16 Boys-16: Hammer Throw Final 6 27:64 447
Pieter-Albert Fourie S-16 Boys-16: Discus Throw Final 2 36:89 564
Andries van Der Merwe S-16 Boys-16: Triple Jump Final 2 11:91 455
Andries Van Der Merwe S-16 Boys-16: Long Jump Final 12 05:37 377
David Liebenberg S-16 Boys-16: Shot Put Final 1 16:51 835
Scroll Up
X