GREY KOLLEGE SEKONDÊR
PARALLELMEDIUMSKOOL VIR SEUNS

GREY COLLEGE SECONDARY
PARALLEL MEDIUM SCHOOL FOR BOYS

Menu

Tony Godding & Greg Beling Festival Fixtures

FRIDAY 08 MARCH 2019

NO TIME TEAM 1 vs TEAM 2 FESTIIVAL TURF
1 10h00 Hudson Park vs Framesby GBF BUCO
2 10h00 Dale Collegge vs Menlopark/td> TGF/td> CAMB
3 14h00 Queen’s College vs Pearson TGF SELB
4 14h00 Kingsridge vs Pearson GBF CLAR
5 14h00 Burdgersdorp vs VG GBF CAMB
6 15h00 Dale College vs Alex Rd TGF SELB
7 15h00 Eunice vs Hudson Park GBF CLAR
8 15h00 Merrifield vs Brandwag GBF M/Field
9 15h00 Kingswood vs Union GBF STIR
10 15h00 GHS vs I Alex Rd GBF CA1MB
11 16h00 Hudson Park vs Menlopark GIF SEILB
12 16h00 Oranje vs Woodridge GBF CLAR
13 16h00 Merrifield vs Kingswood TGIF M/Field
14 16h00 Stirling vs Springfield GBF STIR
15 16h00 Framiesby vs Eldoraine GBF CAMB
16 17h00 Selborne vs Woodridge TGF SELB
17 17h00 Collegiate vs DSG GBF CLAR
18 17h00 Stirling vs Westering TGF STIR
19 17h00 Cambridge vs Volkskool GBF CAMB
20 18h00 St Andrews vs Grey College TGF SELB
21 18h00 Clarendon vs Voortrekker GBF CLAR
22 18h00 Cambridge vs Grey High TGIF CAMS

SATURDAY 09 MARCH 2019

NO TIME TEAM 1 vs TEAM 2 FESTIIVAL TURF
1 08h00 Queen’s College vs Woodridge TGF SELS
2 08h00 GHS vs Framesby GSF CLAR
3 08h00 Merrifield vs VG GSF CAMS
4 09H00 Woodridge vs Eldoraine GSF SELS
5 09H00 Burgersdorp vs Volkskool GSF STIR
6 09H00 Kings wood vs Oranje GSF CLAR
7 09H00 Merrifield vs Westering TGF CAMS
8 10h00 Voortrekker vs Pearson GSF SELS
9 10h00 Stirling vs Alex Rd GSF STIR
10 10h00 Kings ridge vs Eunice GSF CLAR
11 10h00 Cambridge vs Srandwag GSF CAMS
12 11h00 Dale College vs Pearson TGF SELS
13 11h00 Stirling vs Alex Rd TGF STIR
14 11h00 DSG vs Union GSF CLAR
15 11h00 Hudson Park vs St Andrews TGF CAMS
16 12H00 Grey High vs Men lopark TGF SELS
17 12H00 Hudson Park vs Collegiate GSF CLAR
18 12H00 Cambridge vs Grey College TGF CAMS
19 13H00 Selborne vs Kingswood TGF SELB
20 13H00 Clarendon vs Springfield GSF CLAR
21 13H00 Merrifield vs Surgersdorp GSF CAMS
22 14H00 Kings ridge vs Woodridge GSF SELS
23 14H00 Union vs Eunice GSF CLAR
24 14H00 Volkskool vs Srandwag GSF CAMS
25 15H00 Merrifield vs Woodridge TGF SELS
26 15H00 Stirling vs Framesby GSF STIR
27 15H00 Eldoraine vs VG GSF CLAR
29 15H00 Cambridge vs Alex Rd GSF CAMS
29 16H00 Hudson Park vs Westering TGF SELS
30 16H00 GHS vs Pearson GSF STIR
31 16H00 Hudson Park vs DSG GSF CLAR
32 16H00 Queen ‘s College vs St Andrews TGF CAMS
33 17H00 Kings wood vs Grey College TGF SELS
34 17H00 Stirling vs Pearson TGF STIR
35 17H00 Oranje vs Springfield GSF CLAR
36 17H00 Dale College vs Grey High TGF CAMS
37 18H00 Selborne vs Alex Rd TGF SELS
38 18H00 Voortrekker vs Collegiate GSF CLAR
39 18H00 Cambridge vs Menlopark TGF CAMS
40 19h00 Clarendon vs Kingswood GSF CLAR

SUNDAY 10 MARCH 2019

NO TIME TEAM 1 vs TEAM 2 FESTIIVAL TURF
1 08h00 Pearson vs Grey College TGF SELB
2 08h00 Alex Rd vs Springfield GBF STIR
3 08h00 Hudson Park vs Voortrekker GBF CLAR
4 08h00 Merrifield vs Volkskool GBF CAMB
5 09h00 Kingswood vs Eunice GBF SELB
6 09h00 Union vs Eldoraine GBF STIR
7 09h00 Oranje vs DSG GBF CLAR
8 09h00 Hudson Park vs Grey High TGF CAMB
9 10h00 Selborne vs Menlopark TGF SELB
10 10h00 Stirling vs Woodridge GBF STIR
11 10h00 Kings ridge vs Framesby GBF CLAR
12 10h00 VG vs Brandwag GBF CAMB
13 11h00 Queen’s College vs Westering TGF SELB
14 11h00 Stirling vs Woodridge TGF STIR
15 11h00 GHS vs Collegiate GBF CLAR
16 11h00 Cambridge vs Burgerdorp GBF CAMB
17 12h00 Merrifield vs Alex Rd TGF SELB
18 12h00 Clarendon vs Pearson GBF CLAR
19 12h00 Cambridge vs St Andrews TGF CAMB
20 13h00 Dale College vs Kingswood TGF SELB
Scroll Up
X