GREY KOLLEGE SEKONDÊR
PARALLELMEDIUMSKOOL VIR SEUNS

GREY COLLEGE SECONDARY
PARALLEL MEDIUM SCHOOL FOR BOYS

Menu

Top10 atletiek

Ons atlete het puik presteer tydens die HTS Louis Botha atletiekbyeenkoms deur 21 x goud, 19 x silwer en 9 x brons te verower.
Baie sterkte aan ons Top10 wat ook hierdie week aan die Sentraal Top10 atletiekbyeenkoms gaan deelneem.

Uitslae:
o/14
Philip McLaren                     800m                         1
                                                400m                          1
Heinrich Theron                  Gewigstoot               1
Diskus                       1
Jan Pelser                             100m hekkies          1      
Marcel Coetzee                    Hoogspring             1
Renier Grobler                      Gewigstoot              2
                                               Diskus                       2    
Pierre Stockenström            1500m                       2
Karabo Letebele                   200m                         2
Tshegofatso Montjane        100m                         2
                                                200m                        3
Lubertus Van Rijswijk          Spiesgooi                  2
Charl Du Plessis                Verspring                 2

o/15
Jean-Jacques Holtzhausen 800m                        1
                                                1500m                       1
Jochanan Jonker                 Spiesgooi                  1
Xander Human                     Gewigstoot                1
                                                Diskus                        1
Jacobus Le Roux                 100m hekkies           2
Louis Veitch                          Gewigstoot               2
Heindrich Hoffman            Spiesgooi                  2
Jakobus Van Der Wath       100m Hekkies          3

o/16
Gerhard vd Westhuizen     Hoogspring               1
                                                400m                         3
Ethan Muller                         100m                         1
Johannes Botha                   Gewigstoot                1
                                                Diskus                       1
Sarel Marais                          110m Hekkies          1
                                                400m                         2
Nicolas J Nel                         800m                         2
Jean-Louis Theron             Gewigstoot                2
Franshua Weyers                Verspring                  2
Daniello May                         Verspring                  3 
JC Adendorf                          Gewigstoot                3

o/17
Lian Van Der Merwe           110m Hekkies          1
Grey Kollege                         Aflos                          1
Banie Britz                             Verspring                 2
                                                110m Hekkies          2
Jéan-Marc Trichard             400m                         2
                                                110m Hekkies          3  
Jacobus Louw                      Spiesgooi                  2         
                                                Gewigstoot                3
Jan Meyer                             Spiesgooi                  3

o/19
Jacques Bestbier                  Gewigstoot                1
Grey Kollege                         Aflos                           1
Lucky Moleyane                 100m                         1   
(eintlik nog o/17)                200m                         2
Joubert Schoeman              200m                         3  

                                           

Scroll Up
X